27 Ocak 2014

Uydunet Paket Kaybı!

Kablonet'e geçtiğim ilk ay hemen hemen hiç İnternet bağlantımı kullanamadım. En az 20 kere firmayı arayıp arıza kaydı bıraktım. Günlerce evde hapsoldum bir ayın sonunda düzelttiler. Geçtiğimiz 20 gündür %30-70 arası paket kaybı yaşıyor ve bundan dolayı internetimi kullanamıyorum.

Eve gelen ekipler paket kaybıyla ilgili herhangi bir şey bilmediklerini ve arızamı düzeltemeyeceklerini söylediler. Gerçekten artık canıma tak etti. Ben parasını verdiğim bir hizmet için bu kadar sürünmek zorunda mıyım? Nasıl bir firma basit bir paket kaybını düzeltemez. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Veysel 186 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2258339 numaralı şikâyetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikâyetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Veysel27 Ocak 2014

    Gelen ekipleriniz modeme ping atıldığında sorun olmadığını. google ve youtube sitelerine atılan pinglerdeki %60a varan paket kayıplarını çözemeyeceklerini çünkü sebebini bulamadıklarını tarafıma iletmiş bulunmaktalar. ben bu interneti böyle kullanmak zorunda mıyım. yetkin bir ekibe sahip değil misiniz.

  • Kablo Net Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2258339 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön