15 Aralık 2015

Uydunet Ön İptali, İptal Edip Hizmet Faturalandırıyor!

Firma müşteri kazanırken ayağına gelip imza alırken. Aynı hizmeti sağlamayıp iptal için belirtilen yere 10 gün içinde gitmemizi istiyor gitmeyince de hizmet veriyormuş gibi fatura gönderip haksız kazanç sağlıyor.

Ben ayağıma imza için birisinin gelmesini ve bunun bedelini hizmet alan kullanıcılarına pay etmesini istiyorum. Bir gün bu hizmeti almayı bırakanlar aynı sorunu nasıl olsa yaşayacak bu şekilde firma hizmet kalitesini arttıracaktır.

Ali 208 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi16 Aralık 2015

    Sayın Abonemiz; 4412967 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontroller sonucunda 03-11-2015 tarihinde Kablo Tv ön iptal başvurusu gerçekleştirmiş olduğunuz görülmektedir. 10 İş günü içerisinde hizmetin iptale çevrilmemesinden kaynaklı tekrar aktif hale gelip faturalandırma gerçekleştirilmiştir. 14-12-2015 Tarihinde tekrar Kablo Tv ön iptal başvurusu gerçekleştirmiş olduğunuz tespit edilmiştir.. Kablo TV Hizmet İptali için; Hat Sahibi Hizmet ve kimlik bilgileri ile birlikte Çağrı Merkezimizi arayarak Ön İptal başvurusunda bulunabilir, İptal işlemini ıslak imza içeren resmi bir iptal belgesi ile alınması gerektiği için ön iptal başvurunuza istinaden 10 (on) gün içerisinde Türksat Abone Merkezine bizzat kimlik ve kimlik fotokopisi, hizmet numarası ile başvuru yaparak İptal İşleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu süre içerisinde Abone Merkezine başvuru yapılmaması halinde hizmet aktif konuma gelecektir. Dilerseniz hizmet almış olunan ilin Türksat İl Müdürlüğüne kimlik fotokobisi, talebinizi belirten dilekçe, hizmet numaranızı belirterek posta yolu ile iletilmesi doğrultusunda İl Müdürlüğümüz tarafından hizmet iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Dilerseniz hizmet almış olunan ilin Türksat İl Müdürlüğüne kimlik fotokobisi, talebinizi belirten ıslak imzalı dilekçe, hizmet numaranızı belirterek il müdürlüğümüze fax yolu ile iletilmesi durumunda tarafınızla iletişime geçilerek iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Bu süre içerisinde Eksik evrak ile başvuru yapılması halinde hizmet aktif konuma gelecektir. Türksat Kablo Abone Merkezi iletişim bilgilerine; http://turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx web sitesinden ulaşabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi15 Aralık 2015

    Sayın Abonemiz; 4412967 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön