28 Temmuz 2015

Uydunet Nitro, Müşteri Hizmetleri, Teknik Ekip Sorunu.

15 Temmuz'da Nitro hizmeti satın aldım. Vaat edilen 100 Mbps'yi hiçbir şekilde alamadım. Maksimum 10 Mbps alabildim. Müşteri hizmetleri [email protected]'e hız testi ekran görüntülerini göndermemi istedi. Ardından ekip geldi binada, kablolama da, modemde, bilgisayarda bir sorun olmadığını teyit ettiler.

Tcm diye bir birime bilgi vereceklerini söyleyip gittiler. Geri dönüş yapılacaktı yapılmadı. 25 Temmuz'da düzelmiştir diye umut ederek tekrar Nitro hizmeti satın aldım. 27'sinde anca aktifleşen hizmette yine aynı sorun var. Yine maksimum 10 Mbps yine aradım. Yine e-mail yine ekip gönderelim diyorlar. Sorunun bu taraftan kaynaklanmadığı aşikar. Ekiplerin tavrı da ayrı bir şikayet konusu.

Emrah 367 Okunma

Cevaplar

 • Emrah 07 Ağustos 2015

  Şikayetvar.com'a şikayetimi yazdıktan sonra benimle irtibata geçildiği doğrudur. Konuyla ilgi olarak Ezgi Hanım bana bir takım açıklamalarda bulunmuş olup, konunun araştırıldığını ve ilerleyen dönemde bu konuyla ilgili bana tekrar dönüş sağlanacağını söyledi. Merakla beklemekte iken, ki tekrar arayacaklarına zaten ihtimal vermiyordum, bugün faturamın kesildiğini gördüm. Fatura detayına girdiğim zaman temmuz ayı içerisinde iki kez satın aldığım fakat yararlanamadığım Nitro hizmetinin bir tanesi olmak üzere tarafıma fatura edildiğini gördüm! 2 kez satın aldığım ve kullanamadığım için mağdur olduğum bu hizmetin tarafıma fatura edilmesi ne kadar doğrudur sayın Teledünya (Türksat) (Uydunet) Yetkilileri?!

 • Emrah 29 Temmuz 2015

  Tarafıma ulaşıldığı ve konuyla ilgili detaylı bilgi verildiği doğrudur. Başka bir şikayetimin olup olmaması da sorulmuştur. Yardım etmeye çalışan Ezgi hanıma ilgisi ve nezaketi için teşekkür ederim. Fakat dilerdim ki bu ilgi ve müşteri memnuniyeti sağlama çabası keşke Şikayetvar.com'a şikayet yazmadan önce de gerçekleşseydi. Bütün bunlar bir yana, problemin çözümü konusunda ki gelişmeleri ve bu konuda da bilgilendirme olup olmayacağını, mağduriyetin giderilip giderilmeyeceğini merakla bekliyorum.

 • Kablo Net Temsilcisi28 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3409673 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirmenin yapılmış olduğu yönünde bilgi verilmiştir. Gerekli kontroller yapılmakta olup, neticelenmesi ile birlikte tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi28 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3409673 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön