Uydunet Nitro Hizmeti Aktif Olmadı.

Özgür E. |

Dün saat 15:13 te nitro hizmeti için online işlem merkezinden başvuru yaptım. Aynı gün içinde 2 defa müşteri hizmetlerini arayıp ne zaman açılacağını istediğim zaman iptal edip edemeyeceğimizi sordum. Müşteri hizmetleri hizmet aktif olmadığı sürece istediğim zaman iptalini yapabileceğini söyledi. Bunun üzerine beklemeye devam ettim. Hala açılmadığı için az önce iptali için aradığımda bu işlemin iptal edilmediği yanlış bilgi verildiği bana aktarıldı. Hem hizmeti kullanmam gereken zamanda açmıyorsunuz, hem iptali mümkün diye yanlış! Bilgilendirme yapıyorsunuz. 126 müşteri hizmetlerini kapatın daha iyi hiçbir işe yaradığı yok. 8 ay kaldı taahhüde sonra görüşeceğiz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  10:15

  Sayın Abonemiz,

  3456459 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuya istinaden şikayetiniz ile ilgili 08-08-2015 tarihinde saat 17:46' da Çağrı Merkezimiz asistanı ile yapmış olduğu görüşmede NİTRO paketi iptali hakkında hatalı bilgi verildiği tespit edilmiş olup asistanımız hakkında gerekli uyarı ve aksiyonlar sağlanmış bulunmaktadır.

  NİTRO paketi aktif hale geildikten itibaren 24 saat süresince hızınız 100 Mbps’ye kadar yükseltilecektir.

  Ek paket başvuruları Çağrı Merkezimiz aracılıği ile istenildiği anda iptali sağlanamamaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 10 Ağustos
  10:34

  Sayın Abonemiz;

  3456459 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.