Uydunet Nefret Ettiğim İnternet Bağlantısı!

Mehmet E. |

En az 3-4 yıldır kullandığım bir ürün olmakla beraber aslında hiç kullanamadığım bir modemleri var. Modem kafasına göre internete bağlıyor, birkaç kez aradık geldiler düzelttik dediler 1 hafta düzgün çalıştı sonra yine aynı sorun, çözüm ürettikleri yok. Neden anlamadım ama %100 çözüm üretilmiyor ve geçici çözüm üretiliyor.

Bu kadar kötü bir hizmet gerçekten görmedim daha önce. Biraz daha sorun çözücü ve ileriye dönük yatırım yapmalarını beklerdim. Firma bir türlü modem de ki sorunu çözemiyor. Sözleşme yapmadan bir kez daha düşünün derim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Modem

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  10:03

  Sayın Abonemiz;

  3248858 nolu şikâyetinize istinaden oluşturulan 17593848 nolu çağrı kaydı neticesinde teknik ekiplerimiz tarafından yapılan incelemelerde modeminizin arızalı olduğu tespit edilmiş olup, garanti süresinin sona ermesi üzerinden değişiklik yapılamadığı belirtilmiştir.

  Yapılan incelemelerde 24 ay taahhüt ile İnternet Sözüne İndirim Kampanyasından yararlandığınız görülmekte olup, başvuru esnasında modem talebinde bulunulmamıştır. Aktif olarak devam eden taahhütünüz olması sebebi ile modem satışı yapılan kampanyalara geçiş gerçekleştirilememektedir.

  Talep ettiğiniz takdirde mevcut kampanyanızı sonlandırıp, taahhüt bedelini ödeyerek, farklı kampanyaya giriş sağlayarak ya da tekno marketler aracılığı ile modem temini gerçekleştirebilirsiniz.

  Şikayetinize yönelik olarak ise teknik ekiplerimiz aracılığı ile gerçekleştirmiş olduğumuz görüşmede modem arızası ve temini için tarafınıza gerekli bilgilendirmenin yapıldığı tespit edilmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Mehmet E.
  20 Mayıs
  22:31

  Sorunun modemden kaynaklandığı belirtiliyor ama modem sizin verdiğiniz modem, ben hiç değiştirmedim. Modemi değiştireceksek neden bu modemi veriyorsunuz? Sorunu çözmüyor neden kaynaklandığını belirtiyorsunuz.
  Ben size kaç yıldır adam gibi kullanamadığımı söylüyorum. Daha önce de sorun çözdüm dediniz ama hiç çözmediniz. Ben artık kesin çözüm istiyorum. Müşteri memnuniyetinizi görmek istiyorum artık.

 • 20 Mayıs
  15:27

  Sayın Abonemiz;

  3248858 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir.

  Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 20 Mayıs
  14:24

  Sayın Abonemiz;

  3248858 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız aranılmış olup, hattı meşgule çevirmeniz üzerine ulaşım sağlanamamıştır.

  En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 18 Mayıs
  11:29

  Sayın Abonemiz;

  3248858 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.