12 Nisan 2013

Uydunet Nakil Yapmıyorlar!

1 hafta önce Taşındığım yerde şebekenin olmaması nedeniyle benden cayma bedeli isteniyor. Benim suçum mu şebekenin olmaması anlamıyorum hizmetlerinizden gayet memnundum fakat şebekeniz olmadığı için hem internet ve televizyonumu kullanamıyorum hem de para ödemek mecburiyetinde kalıyorum bu soruna ciddi anlamda acilen bir çözüm getirilmeli hakkımı her türlü arayacağım. Mağduriyetin böylesi.

Yudum 58 Okunma

Cevaplar

 • Yudum24 Haziran 2013

  Madem başkasına devredilebiliyor bunu şirket kendisi ayarlayabilirdi ben zorunda kaldığım için kimseyi abone yapmak zorunda olmamalıyım. Burada hizmetiniz yoksa getirmeyi deneyebilir veya devir işlemleri için müşterilerinize yardımcı olabilirdiniz. Bir daha kullanmayacağım ve paşa paşa o parayı ödediğim için sizi kınıyorum. Kolay gelsin.

 • Yudum15 Nisan 2013

  Türksat hiçbir şekilde problemimi çözmedi bugün işlemimi iptal ettim hizmet vermedikleri gibi vermedikleri hizmetin parasını da aldılar hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum kimseye bir daha da asla kullanmam

 • Yudum12 Nisan 2013

  Bunlar sürekli olan söylenen şeyler ve bu sözleşme şartını imzalamadığımız taktirde zaten abonelik işlemini gerçekleştirmiyorsunuz sözleşme içerisinde yazan minicik yazılardan bir tanesi bu da fakat firmanın eğer nakil yapılmak istenen yerde hizmeti yoksa bu firmanın eksikliğidir ve düzeltilmesi için çalışma yapılmalıdır. Neden acaba burda hizmetimiz yok insanlar madur oluyor buraya da hizmet verelim diye düşünülmüyor da ben olmayan hizmetin bedelini ödemek zorunda kalıyorum bu kabul edilebilir değildir. Sırf bu parayı ödememek için şebeke olan bir yere mi tasınmam gerekiyordu??

 • Kablo Net Temsilcisi12 Nisan 2013

  Sayın Abonemiz; Nakil işleminizin gerçekleştirilebilmesi için bulunmuş olduğunuz binada Kablo TV Hizmetinin bulunması gerekmektedir. Eğer yeni taşınmış olduğunuz binada Kablo TV Hizmeti bulunmuyor ise nakil işlemi yapılamamaktadır. Hizmetinizi bir başkası üzerine ücretsiz devir işlemi yapabilir ya da hizmet iptali gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetinizi iptal ederek ödediğiniz taahhüt bedelleri abonelik sözleşmeniz gereği iade edilememektedir. Bu konuyla ilgili tarafınızdan imzalanmış olan abonelik sözleşmesinin ilgili maddeleri aşağıdaki gibidir; Madde 3- “Kablo TV ve interaktif Hizmetlerinin, abonenin herhangi bir nedenle şebeke olduğu halde aldığı hizmeti nakil ettirmemesi ve/veya Türksat A.Ş tarafından Uydunet hizmetinin teknik imkânsızlıklar nedeni ile abonenin hizmetten yararlandığı yerde verilememesi, sürekli olarak hizmet verilememesi nedeni ile nakil yapılamaması, taahhüt etmiş olduğu süre dolmadan aboneliğini sona erdirmesi durumlarında; (varsa) geriye dönük kullanım borçları, (varsa) ödenmemiş kurulum ücretleri, taahhütle Ücretsiz Kablo Modem, Smart Kart ve/veya Set Top Box alarak abone olmuşsa, Kablo Modem, Smart Kart ve/veya Set Top Box ücretinin tamamı, Kablo Modem, Smart Kart ve/veya Set Top Box cihazını taksitle almışsa kalan taksit ücreti ve söz konusu hizmete ait taahhüt süresi balangıcından iptal süresine kadar olan kampanya kapsamında maliyet paylaşımlı, firma finansmanlı projelerde ya da kaçak kullanımdan dolayı yapılmış taahhütlü aboneliklerde, aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda taahhüt ettiği süredeki TÜRKSAT A.Ş’ ye ödenmemiş ücretler aboneden tahsil edilir”. Madde 11. “Abone Kampanya çerçevesinde TÜRKSAT A.Ş.’ den aldığı Uydunet Hizmetine ilişkin aboneliğinin başka yere naklini talep etme hakkına sahiptir. Nakil işlemi yapıldığında Abone aynı şartlar ile kampanyadan yaralanmaya devam eder. Uydunet Hizmetinin, teknik imkansızlıklar nedeni ile, Abone’nin hizmetin naklini istediği yerde sürekli olarak verilememesi nedeni ile Abonenin Aboneliğini iptal ettirmek istemesi durumunda 3. madde hükümleri uygulanır.” Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön