13 Ekim 2016

Uydunet Nakil Talebi...

Ben 1 aydır taahhütname imzalayarak Uydunet fiber internet paketini kullanıyorum. Şu an bulunduğum evden acil şekilde taşınmak olduğum semtte maalesef Uydunet alt yapısı bulunmuyor. Ama ben bugün müşteri hizmetlerinde ki bayanla görüştüğümde bana şebeke talebinde bulunabileceğimi söylediler. Eğer şebeke olmazsa 1 aydır kullandığım internet için 216 lira taahhütname iptal ücreti verecekmişim.

Ben sizin internetinizi kullanmaya devam etmek istiyorum, hizmetinizden internet kalitenizden memnunum. Ama 1 aylık kullanım ve zorunlu olarak internet aboneliğimi eğer şebeke kurulmazsa kapatmam durumunda benden neden 216 lira talep ediyorsunuz ki. Lütfen aboneliğimi iptal eder misiniz?

Ensar 674 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6674734 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından alınan bilgi doğrultusunda tarafınız ile irtibata geçilerek bilgilendirme sağlanmıştır. Altyapı talep edilen, " Toros Mah. Gündüz Tekin Onay Sokak Bina No:8 Çukurova / Adana " ve " Gültepe Mah. 810 Sokak Hamidiye Sitesi Bina No:2 Sarıçam / Adana " adresleri için yapılan incelemelerde uygun güzergah bulunamaması nedeniyle hizmet verilemediği belirtilmektedir. 1052846707 hizmet numaralı aboneliğiniz kapsamında taşınmış olduğunuz adreste Kablo TV altyapısının bulunmaması durumunda taahhüt çıkış bedelinin tarafınızdan tahsil edilmemesi adına Şebeke Dışı Şartlı İptal prosedürü kapsamında nakilden iade işlemlerinizin yapılması gerekmektedir. Duruma ilişkin ilgili evraklar ( taşınılan adrese ait Adres Beyan Formu, nakilden iade talep ettiğinize dair ıslak imzalı dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi ve smart kart ile birlikte ) Adana Türksat İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Dilerseniz ilgili evrakları kargo yoluyla ön ödemeli şekilde gönderim sağlayarak nakilden iade işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 17-09-2016 tarihi itibariyle yararlanmakta olduğunuz 24 ay taahhütlü HD ve Sınırsız Kampanyası'nda kablosuz modem ve set top box ücreti mukabilinde satışa sunulmakta olup ilgili kampanyada cihazlar ücretsiz verilmediği için iade kapsamına alınamamaktadır. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi15 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6674734 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize altyapı talebiniz hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi13 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6674734 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön