13 Eylül 2013

Uydunet Nakil İşlemi Bir Türlü Gerçekleşmedi!

Bu kadar iş yoğunluğum arasında beni İnternet ortamına uğraştıracak kadar kalitesiz Uydunet'i kınıyorum. Taşınma işlemlerim den hemen sonra nakil için Uydunet, faks çekin dedi, tamam dedim. Kocaeli Bölge Müdürlüğünü bağlantı için defalarca arıyorum ulaşamıyorum.

0262 325*** 84 numaralı telefon teknolojiyi ileri süren Uydunet? Bir haftadır İnternet'in bağlanması için cebelleşiyorum ayrı, birde üstüne bir haftadır kullanmadığım İnternet'in parasını ödeyeceğim apayrı. Tüketici haklarına başvuracağıma bir saat kala kullanmadığım bu İnternet parasını geri alma yoluna düşmek farz oldu.

Tanju 103 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2010416 Nolu Şikayetinize istinaden gerekli kontrol yapılmış olup kurulum işleminiz tamamlanarak hizmetiniz kullanıma sunulmuştur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Tanju 16 Eylül 2013

    hafta tatilimi uğruna feda ettiğim firma tam iki günümü beni evde kalmkla meşgul etti. olmayan hizmet adına ne yapılabilir bilemiyorum. nakil işlemi gerçekleşemiyor, araçları bozuluyor, yorgunuz açıklamaları yapılıyor. . . tamamlanmayan bir hizmetin faturasını ödemeye hazır bir tüketici olarak görünüyor olmalıyız ki hizmetten memnuniyetsizlik. saygılar

  • Kablo Net Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2010416 Nolu Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön