Uydunet Müşteri Hizmetlerine Hiçbir Şekilde Ulaşamıyorum!

Ersin S. |

Uydunet'ten İnternet aboneliğine geçmek için başvuruda bulundum. 09.09.2013 tarihine randevu verdiler. Çalıştığım için evde kimse olmadığından akşam saat 18:00 dan sonra gelmelerini rica ettim. Mesailerinin bittiğini söylediler. Bunun üzerine eve bir yakınımı yönlendireceğimi söyledim. Ne zaman geleceklerini sordum.

Bu soruya da cevap vermeyip önce yakınımla görüşüp sonra onlara dönüş yapmamı söylediler. Dönüş yapmam için 0216 370 ****numaralı telefonu verdiler. Saatlerdir bu numarayı arıyorum. Telefon ya açılmıyor ya da meşgule düşürülüyor. Tarafıma biran önce ulaşılıp kurumsal bir firmaya yakışır bir şekilde bilgi verilmesini ve hizmet verilmesini arz ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Teknik Servis Randevu Teknik Servis Kurulum

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  16:49

  Sayın Abonemiz,

  2002060 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli yönlendirmeler yapılmış ve tarafınızla yapılan görüşmede kurulumunuzun yapıldığı tarafınızdan teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.