Uydunet Müşteri Hizmetlerinden Bilgi Alınamayan Firma!

Gökhan Ç. |

İnternet bağlantısında sık sık yaşanan kopmalardan dolayı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermek istediğimde operatör otomatik olarak''bölgenizde yapılan çalışma nedeni ile şu an hizmet verilememektedir, yaklaşık arıza süresi 10 saattir''kaydını otomatik olarak dinlettikten sonra telefon kapanmaktadır, birer gün ara ile aradığımda aynı ikazı vermektedir.

Sonunda müşteri temsilcisine ulaştığımda bu 10 saatlerin daha ne kadar uzayacağını sorduğumda, bilgilerinin olmadığını gerekirse çalışma yapan ekibe telefonla ulaşabileceğimi, sözleşme bitiş tarihinde teledünya paketimin iptal etmak için not alınmasını istediğimde bunuda yapamadıklarını bildirdiler orada ne yapılabilmektedir merak ettim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  14:53

  Sayın Abonemiz,

  1820021 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • 27 Mayıs
  12:07

  Sayın Abonemiz;

  1820021 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır.

  Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla