06 Mayıs 2013

Uydunet Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermiyor!

Daha önce da bir çok kere şikayetlerim olduğunda mail ile telefon ile iletişim kurmaya çalıştım. Ancak aldığım cevaplar, ya umursamazlık ya da iş bilmezlik eseri cevaplardı. 1 Gb kotalı internet paketim 3 gün geçmeden doluyor ve bu konuda bilgi istedim. Modem ayarları mı sorunlu sistemden kaynaklı bir sorun mu diye. Bağlantı hızını 4-5 ay önce yükseltmiştim ve sonrasında bu sorun başladı. Ancak muhatap bulamıyorum. Alternatif firmaların da daha kötü olması tekel gibi bu firmaya mahkum ediyor bizleri.

Gökhan 93 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan 03 Haziran 2013

  Evet aradılar. Buna da şükür diyoruz. Ama intarnette hızım düşünce görüntüyü mail atıcakmışım vs sürekli olan sorundan bahsediyorum. neyin görüntüsü neyin imajı anlatmaktan yoruldım. Uğraşamıycam siz kazandınız

 • Kablo Net Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sayın Abonemiz, 1781975 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Gökhan 09 Mayıs 2013

  Evet gelen mesaj Standart , kotanız dolmuştur son 12 saat lik kullnım kapsamamaktadır bundan sonrası 1 gb için 3 TL olarak ücretlendirilecektir.... Her nedense her yeni ayın ilk 3 gününde gelen mesaj bu...Sorun çözmek yerine boş mesaj yazarak %100 şikayet cevaplama oranı yakalamışlar tebrikler. boş cevap yazmak için 1 kişi tayin edilmiş aynı şeyleri kopyala yapıştır devam ediyor. başarılı gerçekten. Sorunu şikayeti anlama fonksiyonları olmayan kurum. Sorun şu : 1 gb kota 3 günde nasıl dolar? akşamdan akşama internete girip dosya indirmeden müzik film seyretmeden nasıl dolabiliyor? 5 ay öncesinde bu sorun yokken bağlantı hızını arttırmayla birlikte hem hızım daha kötü yavaşladı hemde kotamı tüketen birşeyler var. Bunu bulmaya yönelik bir çabanız olmayacak mı? Öneri veya teknik destek verecek teknik bilgiye sahip kimse yokmudur? Bağlantı için gelen telefon idaresinin eski telefon kablocusu elemanları elektronik anlamda teknolojiden bi haber boş bakışları ve adam döver gibi cevaplarıyla muhatap olmaktan bıktık. Ne zaman Bilgisayar ve network konusunda gerçekten bilgili deneyimli personel alımı yapacaksınız. Yaptıysanız ne zaman bu kişiler bize teknik destek verecek. Kotamı bu kadar çabuk tüketen hızımı düşüren virüs vs her neyse ne olduğu konusunda kim ne zaman bizi aydınlatacak?

 • Kablo Net Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Sayın Abonemiz; 1781975 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm incelemeler ve işlemler başlatılarak tarafımıza iletmiş olduğunuz mailinize istinaden sistem üzerinden incelenmesi amacı ile 06.05.2013 tarihinde saat 13:40 itibari ile tarafınıza mail üzerinden bilgilendirme gerçekleştirilmiş olup tarafımıza iletmiş olduğunu kota sorununuza istinaden ilgili birimimiz incelemelerini sürdürmektedir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön