Uydunet Müşteri Hizmetleri Personelinin Yanlış Bilgi Vermesi!

Hasan Ş. |

Bugün beni Türksat müşteri hizmetleri adına 0549 5050*** No'lu telefondan bir bayan aradı. Yarım saat boyunca bana tarife değişikliği yaparsam ne gibi ücretler ödemem gerekeceğini anlatmaya çalıştı. Daha sonra bütün şartları kabul ettim. Bir müddet sonra beni aynı kişi tekrar aradı ve aynen şöyle dedi: "Sizle yaptığımız görüşmede sesinizin bir kısmı eksik kaydedildiği için sizi tekrar aradık ve yeniden sesinizi kayıt edeceğiz."

Ben de tamam dedim. Ancak bana tekrar söylediği fiyatlar bir önceki söylediği fiyatlardan daha farklıydı. Neden bu şekilde fiyatlar farklı dedim, yanlışlık oldu o yüzden dedi. Ben de bütün teklifleri iptal ettim. Çalışanlarınıza lütfen düzgün eğitim veriniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ş.
  05 Kasım
  13:59

  Cozum surecine yonelik bir cozumleri yok. Musteriyi magdur etmekten baska birsey yaptiklari yok. Abone oldugumdan beri beni gerek TV yayinlarinin problemi ile, Receiver cihazlarinin yavasligi ile, gerek internet baglantisinin kopmasi/yavaslamasi problemleriyle surekli ugrastirdilar. Butun teledunya cihazlarini cope atip baska firmaya abone olacagim. Hickimseye bu firmanin urunlerini ve kendisini tavsiye etmem.

 • 29 Eylül
  15:54

  Sayın Abonemiz;

  2718652 nolu şikâyetinize istinaden 15453123 numaralı kayıt oluşturularak iletmiş olduğunuz konu yetkili birim ve kişiler ile paylaşılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 27 Eylül
  16:20

  Sayın Abonemiz;

  2718652 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.