24 Ocak 2014

Uydunet Modem Ücreti Talep Ediyor

Yaklaşık 4 yıldan fazla Kablonet kullandım. Geçen yıl istemediğim halde internet bağlantınızla sorun yaşarsınız diye modemi değiştirdiler ve 1 yıl sonra modem sizde kalabilir dendi. Bende kabul ettim bir yıl dolduktan sonra aboneliğimi iptal ettirdim. Fakat modemi iade etmem gerektiği söylendi bende modemi Mecidiyeköy Türksat bayisine iade ettim.

Daha sonra iade ettiğimi söyleyerek modem ücretinin iptal edilmesi için tekrar aradım bana sorunu halletmek için tekrar Meciyeköy Türksat gidip sorunu düzeltmemi istediler. Bende tekrar Meciyeköy'e gittim bir yerleri aradılar sorunun düzeleceğini söylediler. Tekrar üç gün sonra 126 aradım oradan da modem ücretimi ödemem gerektiğini söylediler ve 220 TL para istiyorlar.

Abdullah 155 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2254163 numaralı şikayetinize istinaden yetkili birimimiz tarafından gerekli kontrolleriniz sağlanmıştır. Konu hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla tarafınızla iletişime geçilmiş olup ulaşım sağlanamamıştır. Söz konusu şikayetinize konu olan 221,04 TL'lik faturanızdan modem ücreti indirilmiş faturanız düzeltilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2254163 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede şikayetinizin yetkili birimimize aktarıldığı daha sonra konuyla ilgili tekrar tarafınızla iletişime geçileceği bilgisi iletilmiştir. Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2254163 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön