19 Aralık 2015

Uydunet Modem Ücreti İstiyor!

2 yıldır abonesiyiz, son 4 aydır kullanamadığımız internete para ödüyoruz, açıp defalarca şikayet bıraktık sorun yok, en son modemden mi dedik, olabilir dediler, yeni modem 140 lira!
1 yıl daha onlarla kalalım diye dil döken firma modem ücreti istiyor, interneti kullanamıyorum diyorum bir de modeme para mı vereceğim diyorum, çağrı merkezindeki kızın verecek cevabı yok!
Tüketici mahkemesine dilekçemi yazdım, ve neyse cezası ödeyip çıkıyorum Sosyal mecrada da elimden geleni yapıyorum size kimse abone olmasın diye, müşterisini çaresiz bırakan firma!

Seda 147 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi23 Aralık 2015

    Sayın Abonemiz; 4446999 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde modeminizin docsis 2.0 uyumlu olduğu ve garanti süresinin dolduğu görülmektedir.Cihazınız ile ilgili bir arıza olması durumunda tarafımızdan işlem yapılamamaktadır. Türksat olarak modem üretici değil modem temin eden firma olduğumuz için garanti süresi biten cihazlar ile ilgili işlem yapılamamaktadır. Modemi teknomarketlerden de temin edebilirsiniz. Yaptığımız kontrollerde 1032222120 yhizmet nolu aboneliğiniz kapsamında Uydunet internet hizmetiniz ile ilgili 19-12-2015 12:08 itibari ile oluşturmuş olduğunuz arıza kaydınızın neticesinde dağıtım şebneksi kablo hasarı söz konusu olduğu ve konu ile ilgili tarafınıza bilgi verildiği belirtilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Aralık 2015

    Sayın Abonemiz; 4446999 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön