Uydunet Modem Problemi!

Arif G. |

3 gündür yeni aldığım Netmaster tek port docsis 3.0 modemi sisteme tanımlayamadılar. Defalarca aramama rağmen her seferinde şikayet kaydı bırakıyorum ve her seferinde aynı cevabı alıyorum. Gerekli birime aktardık yarın hallolacak. En son bugün aradım yine aynı nakaratı okudular. Pes ettim bir modemi sisteme tanımlamak bu kadar zor olmamalı. Mağduriyetimi acilen giderilmesini talep ediyorum

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  10:31

  Sayın Abonemiz;

  3014949 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından "yazılım ekibimiz aracılığı ile temin etmiş olduğunuz modeminizin manuel olarak sistemlerimize tanımlanmış olduğu" belirtilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 22 Şubat
  15:10

  Sayın Abonemiz;

  3014949 nolu şikâyetinize istinaden gerekli incelemeler ve kontroller devam etmektedir. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 02 Şubat
  18:49

  Sayın Abonemiz;

  3014949 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, şikayete sebep olan konu hakkında bilgi edinilmiştir.

  Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • Arif G.
  31 Ocak
  14:37

  Pes ettim geldiler yine çözemediler. Ne yapacağımı şaşırdım. Koskoca Teledünya (Türksat) bu kadar basit problemi halletmekten aciz sonunda iptal ettirecekler.

 • 31 Ocak
  10:22

  Sayın Abonemiz;

  3014949 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.