31 Ocak 2015

Uydunet Modem Problemi!

3 gündür yeni aldığım Netmaster tek port docsis 3.0 modemi sisteme tanımlayamadılar. Defalarca aramama rağmen her seferinde şikayet kaydı bırakıyorum ve her seferinde aynı cevabı alıyorum. Gerekli birime aktardık yarın hallolacak. En son bugün aradım yine aynı nakaratı okudular. Pes ettim bir modemi sisteme tanımlamak bu kadar zor olmamalı. Mağduriyetimi acilen giderilmesini talep ediyorum

Arif 251 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi15 Nisan 2015

  Sayın Abonemiz; 3014949 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından "yazılım ekibimiz aracılığı ile temin etmiş olduğunuz modeminizin manuel olarak sistemlerimize tanımlanmış olduğu" belirtilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi22 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3014949 nolu şikâyetinize istinaden gerekli incelemeler ve kontroller devam etmektedir. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi02 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3014949 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, şikayete sebep olan konu hakkında bilgi edinilmiştir. Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Arif31 Ocak 2015

  Pes ettim geldiler yine çözemediler. Ne yapacağımı şaşırdım. Koskoca Teledünya (Türksat) bu kadar basit problemi halletmekten aciz sonunda iptal ettirecekler.

 • Kablo Net Temsilcisi31 Ocak 2015

  Sayın Abonemiz; 3014949 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön