Uydunet Modem Kalmadığı Halde Üye Edip Sonra da Bekletiyorlar!

Bahadir O. |

Ankara'da yaşıyorum ve Uydunet'in 20mb+Teledünya kampanyasına üye oldum. 8 gün içinde aranacağım söylendi. (Henüz 8 gün dolmadı ama) bir arkadaşımın işi için Uydunet şubesine gittim ve orada şans eseri Ankara için ellerinde kampanyada verilecek olan modemden kalmadığını ve ekimde geleceğini öğrendim.

Sonra çağrı merkezini aradım sordum ve oradan da doğruladım. Bilgilendirmeden üye edip insanları mağdur duruma sokuyorlar. Ben kendimi, işlerimi ve cep telefonum için aldığım 3G hizmetini o 8 güne göre ayarlamıştım. Şimdi ne olacağı meçhul. Kısaca gayet net: Müşteriye gayriciddi yaklaşan Uydunet...

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  10:58

  Sayın Abonemiz,

  2017853 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrol yapılmış olup kurulum işleminiz tamamlanarak hizmetiniz kullanıma sunulmuştur.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • Bahadir O.
  22 Eylül
  10:19

  Uydunet Ekim olmadan geldi ve bağladı...

 • 18 Eylül
  13:14

  Sayın Abonemiz,

  2017853 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla