26 Ekim 2016

Uydunet Modem Arızası.

Uydunet'in hem TV hem de internet hizmetini kullanıyorum 2 yıllık sözleşmem bitti ve memnun kaldığım için yeniledik, sonrasında modemin adaptörü arıza yaptı. Ben sözleşmeyi yenilememe rağmen gelip benden modem ücreti istiyorlar. Vermiş oldukları modem sadece kendi hizmetlerinde kullanılan bir modem farklı bir modem kullanılmıyor. Kendilerine böylelikle muhtaç bırakıyorlar.İptal ettirmek istediğimde cayma bedeli istiyorlar. Bu modemin değişmesini istiyorum.

Tolga 692 Okunma

Cevaplar

  • Tolga26 Ekim 2016

    Teledünya (Türksat) kadar lanet bir firma görmedim ben taahhüt biter bitmez iptal ettireceğim ve bu durumu da herkese söyliyeceğim her yerde yayınlıcam mağduriyetimi

  • Kablo Net Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6786154 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek yaşanılan duruma ilişkin süreç hakkında bilgi aktarımında bulunulmuştur. Arıza kaydınız doğrultusunda ekiplerimiz tarafından gerekli kontrollerin sağlandığı ve yapılan kontroller sonucunda modem adaptörünüzün arızalı olduğu tespit edilmiştir. 22-08-2013 tarihi itibariyle kampanya içerisinde ücretsiz olarak verilen modeminizin garantisi 24 ay olup bu süre dolmuştur. NetMaster marka modeminizin garanti süresinin sona ermiş olması nedeniyle cihaz/adaptör değişimi, test cihaz/adaptör temini sağlanamamaktadır. Türksat A.Ş. hizmet sunucusu olarak asıl mükellefiyeti yayını sorunsuz sunmaktır. Yayının sağlıklı alınamaması, kullanılan cihazdan kaynaklanmaktadır. Cihazı, marka firmasına tamir için gönderebilir veya yeni bir cihaz/adaptör satın alabilirsiniz. Hizmetin kullanımını sağlayacak cihaz temini aboneye aittir. İmzalanan abonelik sözleşmesinin 5.8. Maddesi gereğince; " Abone tarafından temin edilen cihaz ve alıcılardaki arızalar, binadan kaynaklanan elektrik arızaları, ankastre sorunları, bina tadilat ve tamiratı vb. abone kusurundan kaynaklanan teknik nedenlerden dolayı meydana gelen ayrıca Türksat tarafından onaylanmayan ve BTK standartlarına uygun olmayan cihaz kullanımından arıza ve kesintilerden abone sorumludur. Bu durumlarda abone, Türksat'tan herhangi bir talepte bulunamaz. Bahsi geçen durumların kablo sistemleri altyapısına zarar verdiği tespit edildiği takdirde Türksat aboneden, sorunun giderilmesini isteyebilir. Abone sorunu gidermemesi durumunda taraflar sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetmeye yetkilidir. " işlemler uygulanmaktadır. Arzu ederseniz kablosuz modem temini için Türksat Abonelik Merkezleri, Türksat Kablo çağrı merkezi ve teknoloji marketlerden satın alabilirsiniz. Resmi web sitemiz http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Cihazlar adresinden satışı yapılan modem ve ödeme koşulları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. *01.04.2015 tarihi itibariyle düzenlenen tüm kampanyalarımız içerisinde ücretsiz modem satış uygulaması bulunmamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6786154 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön