16 Aralık 2015

Uydunet Mahallemize Alt Yapı Düşünmüyorlarmış!

İzmir Buca Yaylacık Mahallesi 36. sokakta oturuyorum. Sokağımızda internet alt yapısı yok T***** bu konuda gerçekten çok verimsiz ne ilgilenen var ne dilekçeleri dikkate alan var. Uydunet'le görüştüğümüz de Yaylacık mahallesine yatırım yapmayı düşünmediklerini söylediler. Uydunet kullanan arkadaşlarım son derece memnun sizden ricam burada bu kadar öğrenci ve talep varken bir an önce alt yapı çalışmalarına başlamanız.

Melih 185 Okunma

Cevaplar

 • Melih 20 Ocak 2016

  Hala herhangi bir çalışmanızı göremiyorum ve herhangi bir geri dönüş saglamadiniz

 • Melih 19 Aralık 2015

  Acaba bu fizibilite çalışmanız ne kadar sürecek? Ve nasıl değerlendirmeye alacaksınız? Gelip sokaktaki herkese sormayı mi düşünüyorsunuz? Siz ttnet'ten çok daha cazipsiniz burada hiçbir alt yapi yokken bunun sizin için firsat olduğunu düşünüyorum. Arzu ederseniz sokakta oturan daha farklı insanlarda bu bağlantıyla sorunlarını dile getirmesini sağlayabilirim bir faydası olacaksa.

 • Kablo Net Temsilcisi17 Aralık 2015

  Sayın Abonemiz; 4423587 nolu şikâyetinize istinaden; Öncelikle hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Alt yapı ile ilgili yapılan başvurular kapsamında; İl Müdürlüğümüz tarafından talep edilen bölgenin yoğunluğu, alt yapı çalışmaları için gerekli izin ve ödenek hazırlıkları için değerlendirmeye alınmaktadır. Yapılan değerlendirmeler kapsamında talep edilen bölgede fizibilite çalışması yapılarak talep sahiplerinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlanmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Melih 16 Aralık 2015

  Çok teşekkür ederim umarım en yakın zamanda çalışmalarınız başlar

 • Kablo Net Temsilcisi16 Aralık 2015

  Sayın Abonemiz; 4423587 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön