09 Haziran 2014

Uydunet Mağdur Etti.

27 Mayıs tarihinde Uydunet'ten aradılar. Adil kullanım kotamı sürekli 50GB'ın altında kullandığımı, eğer kotayı 50gb'a düşürmeyi kabul edersem sinema paketlerini ücretsiz olarak açacaklarını söylediler. İki defa sordum, ''faturada herhangi bir değişik olacak mı, ücretsiz mi'' diye, teyid ettiler.

Bugün, fiber internet aldığım için Uydunet internet aboneliğimi iptal etmek üzere çağrı merkezini aradım. Teledünya TV hizmetini iptal etmeyecektim. Öğrendim ki, Teledünya'da ''Üst paketteymişim'' ve buna göre fatura kesilecekmiş. Telefonda küçük hesaplar için müşterisini saf yerine koymaya çalışan Uydunet ile tüm ilişkimi kestim.

Hasan 735 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi11 Haziran 2014

    Sayın Abonemiz; 2494271 numaralı şikayetinize istinaden yapılan incelemede 27-05-2014 tarihinde satış birimimiz tarafından yapılan aramada kullanmış olduğunuz kotalı internetinizin 10 Mbps Eko Sınırsız tarifeye geçişinin yapılacağı ve ek olarak sinema paketi ekleneceği bilgisi verildiği, faturanızın tutarında 0,40 Kuruş kadar bir fark olacağı bilgisi iletilerek bilginiz ve onayınız dahilinde işleminiz yapılmıştır. Teledünya hizmetinizin Üst Paket olarak ücretlendirilmesi belirtilen tarihte yapılan işlemlerden bağımsızdır. Aboneliğinizin başladığı 31-05-2012 tarihinden itibaren Üst Paket üzerinden kullanım ve ücretlendirme yapılmıştır. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi09 Haziran 2014

    Sayın Abonemiz; 2494271 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön