17 Eylül 2013

Uydunet Kurulumu Sürekli Erteliyor!

Evlenerek yeni taşındığım evime 'Her Şey Dahil Yaz Fırsatı Kampanyası' dahilinde bağlantı yaptırmak için başvuruda bulundum. Yaklaşık 25 gün geçmesine rağmen hiçbir işlem yapılmadı.

Uydunet Çağrı merkezini 3. aramamda (Bugün) Ankara İl Müdürlüğü'nün elinde modem kalmadığını ve bu yüzden bağlantının yapılamadığı tarafıma söylendi. Bağlantının yapılmasının da 15 günü geçeceği ifade edildi.

Gazetecilik mesleğinden dolayı araya torpil koyanların bağlantılarının yapıldığı bilgisine ulaşıyoruz. İlla bizim de işlerin yürümesi için bağlantılarımızı kullanıp A** O.'u mu rahatsız etmemiz gerekiyor? Lütfen sürekli bahsettiğiniz kurumsallığınızı harekete geçirin ve bu mesaja vereceğiniz yanıttan öte adım atın.

Engin 113 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2015502 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrol yapılmış olup kurulum işleminiz tamamlanarak hizmetiniz kullanımınıza sunulmuştur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Engin 20 Eylül 2013

    Yaşadığım sıkıntıyı bu sitede paylaştıktan sonra gerekli çözüm sağlandı. Daha öncesinde ise malesef hiçbir olumlu gelişme olmamıştı ve olacağa da benzemiyordu. Şikayetimden sonra ise 48 saat içinde sorun gayet ilgili bir şekilde halledildi.

  • Kablo Net Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2015502 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön