Uydunet Kuruluma Gelmiyorlar.

Oğuz D. |

Sözleşmemi 2 sene taahhütlü olarak yeniledim bunun karşılığında da hızımı yükseltip uydu alıcısı vereceklerini söylediler, nasıl oluyorsa sözleşme yapılırken hiçbir arızaları yok... Ama eve gelip aktivasyon yapılacağı zaman hep bir mazeretleri var. Cumartesi günü geleceklerdi arıza var dediler, bugün (pazartesi) kendileri aradı kurulum için geleceklerini söylediler gelmelerini bekliyorum ne gelen var ne giden. Bir de müşteri hizmetlerini aradığım zaman azarlanıyorum, çözüme yönelik hiçbir konuşması olmayan müşteri memnuniyeti ve teknik servis bilgisi sıfır olan bir firma ile uğraşıyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Randevu Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  13:45

  Sayın Abonemiz;

  4575519 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gereken kontroller sağlanmış olup herhangi bir yeni hizmet başvurunuzun olmamasından kaynaklı kurulum ekiplerimiz tarafından müdahale sağlanamamaktadır.

  Cihazlarınızın yerini değiştirmek istemeniz durumunda kurulum ekiplerimiz tarafından ek ücret talep edilebilmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 05 Ocak
  17:13

  Sayın Abonemiz;

  4575519 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.