Uydunet Kuruluma Gelinmedi!

Berkan T. |

15 Ağustos tarihinde Uydunet'i arayıp yeni üyelik açtırdım. Beni 2 gün sonra aradılar ve kurulum için gün aldılar. Yakın bir tarihe gün veremedim çünkü işlerim nedeniyle yurt dışına çıkmam gerekti. 2 hafta sonrasına tarih verdim. Ancak geri döndüğümde ve verdiğim tarih gelmesine rağmen kuruluma gelinmedi ve aranmadım da.

Bunun üzerine Uydunet'i tekrar arayarak durumu anlattım. Bana bir numara verdiler kurulum ekibinin numarasıymış. Aradım, kimseyle görüşemedim.Tekrar Uydunet'i aradım kayıt oluşturdular en geç salı aranacaksınız dediler. Bugün çarşamba ne arayan var, nede gelen? Daha kullanamadan bu kadar sorun oluştuysa. Kuşkulandım. Hiç kurulum yaptırmamayı düşünmeye başladım doğrusu...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  11:07

  Sayın Abonemiz,

  1993671 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden yapılan kontrollerde hizmetleriniz iptal konumunda görülmektedir.

  Tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Berkan T.
  23 Aralık
  23:04

  Yok, bunlara güvenilerek iş yapılmaz.Ağustos\'ta aranıp üye olunuyor, Kasım\'da aranıp kuruluma gelinmek için zaman isteniyor.Şaka bence...Başka türlüsü düşünülemez bence.

 • Berkan T.
  08 Eylül
  23:34

  Ne bir arama nede bir mesaj.Uydunet tam bir hayal kırıklığı.Aradım ve üyeliğimi iptal ettirmek istediğimi söyledim.Umursanmadım bile.Aranınca kurulum istemiyorum demem söylendi.Daha ne söylenebilir ki?Bizi Ttnet\'e mahkum edenler utansın...

 • 04 Eylül
  15:53

  Sayın Abonemiz,

  1993671 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla.