Uydunet Kurulum Esnasında Yanıltmaca...

Alaattin E. |

Hız ve avantajları nedeniyle tercih ettiğim Uydunet'e taahhütlü bir şekilde katılmaya karar verdim. Kurulum için hızlı bir şekilde randevulaştık. Gelen arkadaş önce ankastre olabileceğini söyleyerek ücret talebi olabilir dedi. Sonrasında ankastre olmadığını söyleyip kuruluma devam etti. Kurulumun son aşamasında ücretsiz takılması gereken splitterı "özel iki parça takılmasını öneririm, toplamı 80 TL" dedi. Nakit param olmadığı için gerek yok dedim. "o halde en azından ayrıstırıcı takalım, 35 TL" diyerek ısrar etti. Kabul ettim. Kurulumdan sonra kontrol ettiğimde takılan parçanın splitter olduğunu ve normalde ücretsiz takıldığını öğrendim. Uydunet'e şikayette bulundum. Uydunet kurulumu yapan arkadaşlarla bağlantıya geçmiş ve sorgulamış, onlara ankastre kurulumu yapıldığı söylenmiş ve şikayetim kapatılmış. Bağımsız kurulum şirketleri ile anlaşan Uydunet müşterilerini bilmeden yanıltıyor.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  16:03

  Sayın Abonemiz;

  5408614 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan incelemeler kapsamında tarafınız ile irtibata geçilerek gerekli işlemlerin gerçekleştirildiği memnuniyet oluşturulduğu iletilmiştir.

  Şikayetinize konu olan diğer duruma ilişkin personelimiz hakkında ilgili birimlerimiz tarafından gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 03 Mayıs
  14:01

  Sayın Abonemiz;

  5408614 nolu şikâyetiniz ile ilgili 03.05.2016 14:00 'da tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 03 Mayıs
  12:25

  Sayın Abonemiz;

  5408614 numaralı şikâyetinizle ilgili 03.05.2016 12:25 'de tarafınız aranılmış olup hattı meşgule çevirmeniz üzerine ulaşım sağlanamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 30 Nisan
  17:01

  Sayın Abonemiz;

  5408614 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 30 Nisan
  09:22

  Sayın Abonemiz;

  5408614 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.