Uydunet Kurulum Düzensizliği!

Adem B. |

15.10.2014 tarihinde eve gelen Uydunet kurucusu yetkili kurulumu yapar iken binaya gösterdiği hassasiyeti ve titizliği eve göstermesini rica ediyorum önceliğinde, ancak kurulum yapıldıktan sonra oturma odamın duvarına yapılmış olan swict görüntüsünün el büyüklüğünde olduğunu bildiri ve cihaza 3 adet anten kablosunun bağlandığını bildirmek isterim, uygun olmadığını düşünüp 70 cm yanında bulunan kapının arkasına sistemin yerleştirilmemesini şahsımca hiçbir gereklilik olmadığını belirtir sorunumun giderilmesini talep ederim.

Uydunet yetkilisinin telefondaki tavrı hiç hoş değildi. Yapılacak bir şey yok deyip konuyu kapatmak doğru değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  17:20

  Sayın Abonemiz;

  2754234 nolu şikâyetinize istinaden kurulum işlemlerimiz gelen Tesis Kurulum Ekiplerimiz tarafından binanızın fiziksel yapısına göre uygunluğu denetlenerek yapılmaktadır. Kurulum işleminin özensiz ve düzensiz olarak yapılması söz konusu değildir. Kurulum esnasında kullanılan aparat ve kabloların saklanması ve gizlenmesine yönelik herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Sonuç itibari ile sıva üstü yapılan işlemler olduğu için bu tür görseller oluşabilmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 16 Ekim
  15:19

  Sayın Abonemiz;

  2754234 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.