Uydunet Kötü İnternet!

Serdar E. |

İzmir'in göbeğinde taş devri hızında internet kullanıyoruz. Biz sözleşmeli üyelik yaptık ve gerçekten pişmanız. İsterlerse modemi bedava versinler bağlantı ücreti yok desinler üstüne ev araba veririz desinler. 2 yıldır resmen sinir hastası etti bu hizmet.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  10:26

  Sayın Abonemiz;

  3658914 nolu şikâyetinize istinaden irtibat bilgilerinizde iletmiş olduğunuz cep telefon numaranızdan tarafınız aranılmış olup, numaranızın kullanım dışı uyarısı vermesi nedeni ile tarafınıza ulaşım sağlanamamıştır.

  Yapılan incelemeler neticesinde hizmet numarası ve abonelik bilgilerinize ulaşılamamıştır.

  Size yardımcı olabilmemiz için, hizmet numaranızı, hizmetin kimin adına kayıtlı olduğunu, açık adres ve telefon bilgilerinizi ve şikayetinizi detaylı olarak belirterek e-postanızı kablotvbilgi@turksat.com.tr adresine iletmeniz rica olunur.


  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 07 Eylül
  09:16

  Sayın Abonemiz;

  3658914 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.