06 Ocak 2015

Uydunet Kota Hesaplama Hatası.

Uzun yıllar Uydunet kullandık memnunduk fakat Eylül 2014 döneminden itibaren kota hesaplamasında yanlışlık yapılıyor. Normalde aylık kullanımımız 70gb civarında idi altına düşmez üstüne çok çıkmaz fakat ne olduysa Eylül ayında 14 GB civarında bir kullanım gösterildi sonra patlak verdi diğer aylar 100 GB altına düşmedi ve ne hikmetse dönemim ilk haftası çoktan 50 GB kota doluyor ve kalan 25 günü 3 Mbt hızla kullanmak durumunda kalıyorum resmen 41 TL'ye 3 MBT İnternet hizmeti alıyorum 3 kez müşteri hizmetlerini aradım bana benimde erişebildiğim günlük değerleri söylüyorlar çözümsüz bırakıyorlar.Kasım ayı sonunda taahhüt bitmişti bu sorun düzelir ümidiyle yeniledim aynı sorun devam ediyor.

Mustafa 256 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa07 Şubat 2015

    Kota hesaplaması yanlış yapılıyor ve bizlerin tamamen yanlış anlayacağı ve incineceği bir ibareyle karşılaşıyoruz kotamız erkenden doluyor ve ek akn al diye bir ibare görüyoruz bir müşteri olarak kafamızda acaba sorusu taşıyoruz bu giderilmezse ilk fırsatta uyduneti bırakırım kimseyede tavsiye etmem

  • Kablo Net Temsilcisi06 Ocak 2015

    Sayın Abonemiz; 2950900 nolu şikâyetinize istinaden Eylül ayı kota kullanımında gösterimsel bir sorun bulunmakta olup, bu sorunun düzeltildiği bilgisi iletilmiştir. Kullanımlarınıza istinaden Yetkili birimlerimiz tarafından yapılan incelemelerde ise Eylül, Ekim, Kasım 2014 aylarındaki kota kullanımında sorun bulunmadığı tespit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi06 Ocak 2015

    Sayın Abonemiz; 2950900 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön