18 Eylül 2013

Uydunet Kota Aşımı!

16.09.2013 tarihinde 5mb sınırsız tarifeden 10mb-50gb limitli tarifeye geçtim. Yeni tarife aktif olduktan bir gün sonra "kotanız doldu" uyarısı aldım, hızım 3mb oldu. İki defa Uydunet müşteri hizmetleriyle konuştum, kotalı tarifeye geçmeden önce ay başından beri kullandığım internetin kotamı doldurduğunu söylediler. Sitede açık bir şekilde kota takibinin kotalı tarifeye geçişten sonra yapıldığını yazılı. Bunu hatırlatınca destek elemanı "haklısınız" dedi ama çözüm yok.
Tüketici mahkemesi ile işi çözmeye çalışacağım.

Selin 971 Okunma

Cevaplar

 • Selin 03 Ekim 2013

  Sevgili bilgisayar kafa, Eylül'deki olayı Ekim'de araştırırsan olacağı bu. AKN değeri tabii ki sıfırlanıyor ay başı. Olayı araştırıyormuş gibi görünüp hiç aslını sorgulamamanız inanılmaz.

 • Kablo Net Temsilcisi03 Ekim 2013

  Sayın Abonemiz, 2018930 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. AKN değerleriniz sıfırlandığı için hız değerleriniz normal tarifeniz doğrultusunda görünmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Selin 19 Eylül 2013

  Otomatik verdiğiniz cevap tatmin etmiyor insanı. 3 gündür haksız bir şekilde düşük hızlı internet kullanıyorum. Bir çok müşterinizin başına gelen bu durumu uzun zamandır çözmemeniz çok tuhaf!

 • Kablo Net Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 2018930 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön