25 Şubat 2016

Uydunet Kopan İnternet İlgisizlik...

Yaklaşık 5 yıldır kablo net abonesiyim son 1 yıl içerisinde internet şirketinin alt yapısından olsa gerek kullanım sağlayamıyorum ve internet ay içerisinde devamlı kopuyor arıza kayıt i açtırıyorum dönüş olmuyor, bununla ilgili 2 yıllık sözleşmemden önce yine sıkıntı yaşadım il müdürlüğüne şikayette bulundum faks çektim dönüş oldu ama iptal ettirmedim yinede 2 yıllık sözleşme yapmış bulundum, düzelir umuduyla şimdi iptal ettirmek istiyorum ya 380 kusur TL bana cayma bedeli çıkarıldı benimle alakalı olmayan bir durum artık kullanmak istemediğimi beyan ettim, çünkü devamlı kopuyor bugün yine arıza kayıtı açtırmama rağmen yine kimse gelmedi ve gelmiyor teknik ekip maalesef gelmiyor gelen daha önceki ekip sinyalde düşüklük alt yapıda sorun olduğunu beyan etti, fakat ben artık bunu şirketten hizmet almak istemiyorum karşılıklı fes hakkımı istememe rağmen, bana cayma bedeli çıkarıyorlar hizmet no: 1024********.

Oguzhan 191 Okunma

Cevaplar

  • Oguzhan02 Mart 2016

    İncelemeler sonucu tekrar hiç bir şey olmadı!

  • Kablo Net Temsilcisi25 Şubat 2016

    Sayın Abonemiz; 4959738 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek an itibariyle yapılan kontrollerde Uydunet modeminizin online, sinyal değerlerinizin ideal aralıklar içerisinde olduğu bildirilmiştir. BTK üzerinden iletmiş olduğunuz üst kurul şikayetinizin yetkili birim ve kişiler ile paylaşıldığı inceleme ve kontrollerin devam ettiği bilgisi iletilmiştir. Üst Kurul şikayetinize iletmiş olduğunuz platform üzerinden yetkili birimler tarafından yanıt verilecektir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi25 Şubat 2016

    Sayın Abonemiz; 4959738 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön