01 Mayıs 2013

Uydunet Kimse İlgilenmiyor!

Etilerde iş yerimize daha hızlı dedikleri için uydunet almak istedik. Fakat tüm sokak bu hizmeti kullanıyorken binamızda şebeke olmadığı için benim müdürlüğe gitmemi en baştan başvurma mı istediler. Ben şebeke olduğunu ve bunun kendi teknisyenleri ile de kanıtladım . Ama hala şebeke olmadığını söyleyerek devamlı oradan orya faks telefon numarası verilerek oyalanıyorum. Ben müşteri olarak alacağım hizmetin peşinden koşmamam gerektiğine inanıyorum. Nomalde telefonla veya kampanyalarla müşteri toplayan bu şirket benim aboneliğimi yapmamak adına kendini zorluyor. Ben müşteriyim paramla istediğimi alırım.

İsmail 65 Okunma

Cevaplar

 • İsmail14 Ağustos 2013

  Merhaba, Konu ile ilgili 3 hafta geçmesie ragmen internetteki sorunumuz devam ediyor. Ben bu hizmeti verim alamadığımız için iade etmek istiyorum. Ama iade etmek istediğimde bana sözleşmedeki maddelerden bahsediyorlar. Şimdiye kadar verim alamadığım bir hizmeti sorunu çözmemenize rağmen bana fatura etmek istiyorsunuz. Bunun ile ilgili lütfen iadenin kabu edilip masrafların bize yansıtılmamasını istiyoruz. Aksi taktirde şirketimizin avukatları konu ile ilgilenecektir. Ben bu konudan sıkıldım.

 • İsmail02 Mayıs 2013

  İşlemler başlatılmıştır fakat konu ile ilgili bir gelişme olacakmı olmayacak ise ttnet hipernet paketlerinden birini seçeceğiz tek telefonda her şeyi hallediyorlar. Uydu nette ise ben müdürlüğe gitmek sorun dayım ben müşteriyim ben sizin peşinizden koşamam beni abone yapın diye siz beni arar ne istiyorsam yerine getirirsiniz. böyle olmayacaksa Sorunu çözmek için çalışmanıza gerek yok. Bahsettiğimiz paket ayda 200 tl ödemesi olan paket. Teşekkür ederim.

 • Kablo Net Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Abonemiz; 1772695 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. Müsait olduğunuz zaman dilimlerini [email protected] iletişim adresinden tarafımıza iletmeniz durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Sayın Abonemiz, 1772695 numaralı şikayetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanılacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Sayın Abonemiz; 1772695 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön