Uydunet Kesintiler Ve Veri Kayıpları!

Atakan D. |

İstanbul Bakırköy'deki evimde teledünya ve Uydunet kullanıyorum. İnternetim ayda en az 3 kez kesiliyor yada hızı olması gerekenden çok daha aza düşüyor. Her kesilmede arıza kaydı bırakıyorum, veri kaybı sorunu yaşadığımı ya da bölgesel arıza olduğunu söylüyor; ekip göndereceklerini söylüyorlar her seferinde ise sorunlar devam ediyor. Kesintilerin önüne geçilmesi, gerekiyorsa altyapı bakımlarının yapılmasını ve gerçekten arıza kaydı bırakıldığında söylendiği gibi bir ekibin gelip ilgilenmesini istiyorum. Ödediğim paranın hakkını alamıyor verdiğiniz hizmetten verimli bir şekilde faydalanamıyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  15:12

  Sayın Abonemiz;

  4220640 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız 20-11-2015 tarihinde belirli aralıklarla aranılmış olup ulaşım sağlanamamıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 20 Kasım
  14:10

  Sayın Abonemiz;

  4220640 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 18 Kasım
  11:47

  Sayın Abonemiz;

  4220640 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.