Uydunet Kendilerine Verdiğim E-mail'e Reklam Atmaya Devam Ediyor.

Doğa E. |

Uydunet kendisine verdiğim e-mail adresime reklam atmaya aynen devam ediyor. Bu konuda daha önce şikayette bulundum, telefon ettim ve e-maillerin de ki listeden çıkma butonuna bastım fakat hiç bir fark yok.

Reklama aynen devam. "Gezegenlere Yolculuk Konulu Resim Yarışması Başlıyor."
Benim ile alakası olmayan reklamları lütfen kişisel E-mail'ime atmayın.

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  14:11

  Sayın Abonemiz,

  2426673 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden yapılan incelemede şikayetvar.com üzerindeki bilgilerinizdeki e-posta adresi ile abonelik bilgilerinizide kayıtlı olan e-posta adresiniz farklıdır ve sistemimizde kayıtlı olan e-postanıza e-mail gönderimi kapalı olarak görülmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Doğa E.
  03 Mayıs
  11:54

  Mail atabilirsiniz.

 • 03 Mayıs
  10:59

  Sayın Abonemiz,

  2426673 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 01 Mayıs
  09:46

  Sayın Abonemiz;

  2426673 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.