01 Mayıs 2014

Uydunet Kendilerine Verdiğim E-mail'e Reklam Atmaya Devam Ediyor.

Uydunet kendisine verdiğim e-mail adresime reklam atmaya aynen devam ediyor. Bu konuda daha önce şikayette bulundum, telefon ettim ve e-maillerin de ki listeden çıkma butonuna bastım fakat hiç bir fark yok.

Reklama aynen devam. "Gezegenlere Yolculuk Konulu Resim Yarışması Başlıyor."
Benim ile alakası olmayan reklamları lütfen kişisel E-mail'ime atmayın.

Doğa 254 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi05 Mayıs 2014

  Sayın Abonemiz, 2426673 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden yapılan incelemede şikayetvar.com üzerindeki bilgilerinizdeki e-posta adresi ile abonelik bilgilerinizide kayıtlı olan e-posta adresiniz farklıdır ve sistemimizde kayıtlı olan e-postanıza e-mail gönderimi kapalı olarak görülmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Doğa 03 Mayıs 2014

  Mail atabilirsiniz.

 • Kablo Net Temsilcisi03 Mayıs 2014

  Sayın Abonemiz, 2426673 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Mayıs 2014

  Sayın Abonemiz; 2426673 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön