08 Nisan 2013

Uydunet Kendi Kendilerine Kapattıkları Arıza Kaydı!

Sabah 09:00 saatlerinde açmış olduğum internet arıza kaydımı kendi kendilerine benim olurum olmadan sanki ben oldu benim internetim demişim gibi kapattılar. Tüm pazar günümü evde teknik servis bekleyerek geçirdim, gelmediler demek için aradığım da da bana arıza kaydının kapatıldığını şimdi yeniden açıldığını ve bugün içerisinde geleceklerini söylediler, tabii ki bugün gelme olayı bana söylenmiş bir masal. Gelen giden olmadı ve ben tüm pazar günümü evinde geçiren bir kişi olarak kaldım, üstelik arızam da giderilmedi.

Hatta bana zeka dolu yanıtlar veren santral memurları ile de karşılaştım, kelime oyunları ile size aslında bugün dememişlerdir gibi şeyler söylendi.

Serhat 47 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1730620 nolu şikayetiniz yetkili birimlerimiz tarafından incelenmiş olup gerekli işlemler gerçekleştirilmiştir.Tarafınız ile yapılan görüşmede arızanızın giderildiği teyit edilmiştir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1730620 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön