Uydunet Kablosuz İle Instagram'a Girişte Sorun Yaşatıyor.

Onur B. |

HTC M8 telefonumdan Instagram'a girişte(sadece insta) 6 aydır sürekli ağ akış hatası alıyorum. 3G ya da farklı hatlarda sorun yok.Bunun sebebini soruyorum. A. isimli 22231 sicil numarası olduğunu söyleyen şahısa 2 saat laf anlatamadım.Söylediği Teksey bölgenizde arıza var şu an size teknik hizmet veremiyoruz. Benim arızayla bir işim yok ben teknik bilgi istiyorum diyorum bilgisiz olduğu için başından atmaya çalışıp durdu. Diğer firmalar gibi ekipte bir takım lideri bile tutmadığınız; bilgisiz personelleri çalıştırdığınız için bu ay dolan taahhüdümün sevinciyle birlikte sizinle bir daha çalışmayacağım için çok mutluyum.Telefon kaydımı da tekrardan dinleyin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Temmuz
  16:44

  Sayın Abonemiz;

  3355729 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup, şikayete sebep olan konu hakkında yetkili birimimizin sağladığı müdahaleler sonucunda gereken işlemler yapılarak arızanın giderilmiş olduğu tarafınızca teyit edilmiş bulunmaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 06 Temmuz
  10:42

  Sayın Abonemiz;

  3355729 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.