06 Şubat 2016

Uydunet Kablo Çekme...

Bugün için randevu alındı iyi güzel abiler geldi eve girdi ve bana sadece bodrumdaki kutudan evinize kablo çekmeniz gerekiyor denildi. Kabloyu neden benim çektirmem veya çekmem gerekiyor ki? Çekmesi gereken siz değil misiniz? Kurulum değil mi bu?

Anıl 440 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi07 Şubat 2016

    Sayın Abonemiz; 4830111 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler neticesinde Maksimum Keyif Kampanyası 2016 başvurunuz ile ilgili kurulum işlemleri kapsamında ankastre kaynaklı yaşanan sorunlarda Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. abonelik sözleşmesinin 5.7. / 5.8. maddesinde belirtildiği üzere farklı bir işlem gerçekleştirilememektedir. Duruma ilişkin ilgili maddeler aşağıda belirtilmiştir: 5.7. Abone, TÜRKSAT’ın sunacağı; yararlanmakta olduğu kampanya kapsamında olmayan kablo çekimi, abonenin kendisine ait cihazın internet erişiminin sağlanması, hizmet mahallinde talep edeceği işçilik gerektirenişler vb. hizmetlerin mahallinde verilmesini istediği takdirde, ücretini ödeyerek bu hizmetlerden faydalanabilir. TÜRKSAT’ın düzenleyeceği kampanyaların özel koşulları hariçtir. 5.8. Abone tarafından temin edilen cihaz ve alıcılardaki arızalar, binadan kaynaklanan elektrik arızaları, ankastre sorunları, bina tadilat ve tamiratı vb. abone kusurundan kaynaklanan teknik nedenlerden dolayı meydana gelen ayrıca TÜRKSAT tarafından onaylanmayan ve BTK standartlarına uygun olmayan cihaz kullanımından kaynaklanan arıza ve kesintilerden abone sorumludur. Bu durumlarda abone, TÜRKSAT’tan herhangi bir talepte bulunamaz. Bahsi geçen durumların kablo sistemleri altyapısına zarar verdiği tespit edildiği taktirde TÜRKSAT aboneden, sorunun giderilmesini isteyebilir. Abonenin sorunu gidermemesi durumunda TARAFLAR sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetmeye yetkilidir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi06 Şubat 2016

    Sayın Abonemiz; 4830111 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön