25 Ağustos 2015

Uydunet Kablo Bağlantısı İçin Elektrikçi Çağırmamı Önerdi.

Normal şekilde çalışan Uydunet bağlantısı kesildi. Arıza bildirimi yaptım. Geldiler kontrol ettiler sinyal yok sıva altı kablosu olduğu için biz bakamıyoruz elektrikçi çağırmanız lazım diyip başlarından savıp gittiler.

Bu hizmeti benim evime kadar sağlamak zorunda değil mi?

Sizin bu şekilde bir hizmetiniz var mı diye sorduğumda var diyip gene aynı teknik servis elemanını gönderdiler. Gelen arkadaş aynı cümleleri söyleyip geri gitti.
Hiç bir yönlendirme yok.

Sonuç 2 haftadır internet yok.

Özalp 515 Okunma

Cevaplar

  • Özalp 26 Ağustos 2015

    Benim binamda sıva altı tesisat olmasaydı, ilk bağlantıya gelindiğinde benim cihazıma kadar kablo çekilmeyecek miydi?

  • Kablo Net Temsilcisi25 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3569559 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde sıva altı kablonuzun sorunlu olduğu, sinyal alamadığı, teknik ekibimiz tarafından panodan sinyal gönderildiği, dairenizin girişinde sinyal olmadığı, bir önceki arıza kaydınızda boştaki kabloların denendiği, ancak yapılan işlemden sonuç alınamadığı konu ile ilgili tarafınıza bilgi verildiği ve sıva altı kablo değişim işlemi için elektrikçi ile işlem yapmanız gerektiğine dair bilgi verildiği belirtilmektedir. Konu ile ilgili abonelik sözleşmesinin 5.4 maddesi aşağıdaki gibidir; 5.4- Abone tarafından temin edilen cihaz ve alıcılardaki arızalar, binadan kaynaklanan elektrik arızalan, ankastre sorunları, bina tadilat ve tamiratı vb. Abone kusurundan kaynaklanan teknik nedenlerden dolayı meydana gelen arıza ve kesintilerden Abone sorumludur; bu durumlarda Abone TÜRKSAT’tan herhangi bir talepte bulunamaz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi25 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3569559 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön