27 Haziran 2016

Uydunet İptal İsteğimin Karşılığında Haksız Para İstenmesi.

Yaklaşık 7 aydır kullandığı interneti yaklaşık 5-6 kere çağrı merkezini arayarak modemle ilgili problem sebebi ile servis istemem ve göndermemeleri sebebi ile iptal etmek istedim. Ancak haberim olmadığı halde taahhüt verdiğimi ve yaklaşık 600 TL gibi ekstra bir para ödemem gerektiği bilgisi verildi.

Sorun şu ki ben taahhütlü bir ürün almam ve bu konuda bana bir bilgi verilmedi. Hatta ürünü alırken görüştüğüm arkadaş ayrıca Teledünya paketi verdiklerini hiçbir bağlayıcılığı olmadığını ve istediğim zaman iptal edebileceğimi söyledi. Ancak iade etmek istememe rağmen Teledünya + modem ücreti gibi bir masraf benden isteniyor. Bunun bilgisi üyeliğim sırasında bana verilmedi.

Şu an sözleşmeme bakıyorum ve hiçbir şeyin altına imza atmadığımı görüyorum. Kendimi kötü hissetmeme neden olan Uydunet'in bu konuda bir çözüm bulmasını istiyorum.

Selçuk 261 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi27 Haziran 2016

    Sayın Abonemiz; 5823640 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından Çağrı Merkezimizden oluşturmuş olduğunuz 21514315 numaralı şikayetiniz ilgili birime iletilmiş olup inceleme ve kontroller devam etmektedir. Neticelenmesi ile birlikte, 444 0 126 Türksat Kablo Çağrı Merkezimizden takibini sağlayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi27 Haziran 2016

    Sayın Abonemiz; 5823640 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön