Uydunet İptal Ettirdiğim Aboneliğe Fatura Kesiyor.

Arcan T. |

İki yıl önce 1 mb sınırsız pakete 2 yıllık taahhütle girdim. Süre sonunda beşiktaştaki uydunet bayisine giderek 20 mb sınırsız 2 yıllık taahhütlü pakete geçtim. Tabiki önceki paketi taahhüdü bittiği için iptal ettirdim.

Ancak bayi iptal işlemi yapmamış ve iki fatura birden geldi. Çağrı merkezini aradım aikayet ettim iki hafta boyunca sonucu öğrenmek için. Sonuç benim suçummuş iptal ettirmemişim. Bayisi iptal ettim diyen bir şirket ve hadi ettirmediğimi söylüyorsunuz 20 mb hızda İnternet açtır mışım 1 mb i ne diye iptal ettirmeyeyim ve ödeyeyim saf mıyım ben.

2 yıl boyunca müşteriniz olup tekrardan 2 yıllık taahhütle abonelik yaptıran bir müşteriye yaklaşımınız kurum değerinizi sergiliyor bravo.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  14:03

  Sayın Abonemiz;

  2368392 numaralı şikayetinize istinaden yapılan kontrolde tarafınızdan herhangi bir iptal işlemi yapılmadığı görülmektedir. İptal işlemi yapılmadığı için hattınızın aktif durumda olmasından dolayı fatura çıkarılmaya devam edilmiştir.

  Saygılarımızla

 • 27 Mart
  09:25

  Sayın Abonemiz;

  2368392 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla