Uydunet İnternette Sıkıntı Varsa Çağrı Merkezi Meşgul!

Furkan H. |

Kardeşim nedir bu milletin çektiği saat 22 civarı bir oyun oynayalım dedik. Oyun ping'ten oynanmadı ve internetimiz kesintili bir biçimde çalışıyor. Bir oyun zevkimiz var vallahi sorun oldu sayenizde. Ucuz diye diye kaliteden ödün veriyorsunuz eğer oda varsa. Çağrı merkezi telefonları açmıyor sadece bu sefer değil ne zaman bir çalışma veya internette sorun olsa hep meşgul telefonu açıp bir bilgi bile veremiyorsunuz.

Sonuç olarak 22.30 gibi aradığım çağrı merkezi hala meşgul ve benim internetim sorunlu ping başını almış gidiyor ve internetim bağlı olduğu halde error content hatası alıyorum 1 kaç aydır kısa süreli kesilmeler yaşıyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  12:24

  Sayın Abonemiz;

  3818553 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda 29-09-2015 tarihinde Çağrı Merkezimiz aracılığı ile arıza kaydı oluşturmuş olduğunuz görülmektedir.

  Teknik ekibimizin aynı gün içerisinde oluşturulan arıza kaydına istinaden sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde modem sinyal değelerinizin ideal aralıklara çekildiği ve ping değerlerinizde herhangi bir sorun bulunmadığı bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 29 Eylül
  11:28

  Sayın Abonemiz;

  3818553 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir.

  Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 29 Eylül
  09:55

  Sayın Abonemiz;

  3818553 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.