Uydunet İnternette Kopma...

Bedirhan V. |

Yaklaşık 3 aydır modemle ilgili kopma sorunları yaşıyorum. Daha önce bunu bir çok kez müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeme rağmen hiçbir gelişme olmadı. Daha sonra bu site üzerinden bir şikayette bulundum. Birkaç kere arandım fakat sorunum çözülmedi. Ekipler geldi kutuyu değiştirdiler, modemimi alıp yerine test modem verdiler fakat hala sorunum hala devam etmekte. Bu süreç devam ederken hiçbir müşteri temsilcisi ve ya firma yetkilisi bana durumla ilgili bilgi sormadı ve ya yardımcı olmadı. Kesinlikle müşteri hizmetleriyle ilgili ciddi anlamda bir sorun bulunmakta. Her aradığımda arıza kaydı alınıyor fakat sonrasında bir şey olmuyor. İnternette rahat dolaşamıyorum durmadan kopmalar yaşanıyor. Müşteri temsilcileriyle görüştüğümde de bu kopmaların doğru olduğunu kendileri de iletti. Artık sabır seviyem sona geldi ve bu durumun çözülmesini istiyorum. Ve ilgi ve alakanın artmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bedirhan V.
  14 Nisan
  18:11

  Sorunum daha da şiddetli bir şekilde sürüyor.

 • 16 Mart
  14:57

  Sayın Abonemiz;

  5075320 nolu şikâyetinize istinaden irtibata geçilerek, talepte bulunduğunuz zaman dilimi kapsamında arıza ekiplerimiz tarafından daire içerisinde detaylı olarak inceleme sağlandığı, sorun bulunmadığı; ayrıca modeminizin de takibe alınarak teknik birimlerimiz tarafından izleneceği hususunda bilgilendirme yapılmıştır.

  Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 11 Mart
  19:16

  Sayın Abonemiz;

  5075320 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir.

  Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 11 Mart
  16:22

  Sayın Abonemiz;

  5075320 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.