Uydunet İnternetimizi Haksız Yere Sürekli Kesiyor!

Hasan Ş. |

Uydunet yine yaptı yapacağını. Eve geldim ve internet yok. Hediye ettikleri wireless da çok kötü çalışan modemlerine baktım ve internet ışığı yanmıyor. Sorunu öğrenmek için 4440126 yı aradım. Ancak benim hizmet numarama otomatik mesaj bağlamışlar 'Bulunduğunuz bölgede çalışma yapılmaktadır, tahmini alacak süre de 10 saattir'. Bravo Uydunet, yine internetimizi kestin ve yine bizi çaresiz bıraktın.

Ama şu an ben bu internetin ücretini ödüyorum, bunu da bana geri ödemeyeceksiniz biliyorum çünkü daha önce de sorgusuz sualsiz internet bağlantımızı kestiniz ve bizleri işinden, gücünden, eğlencesinden ettiniz ve sizi arayıp kesinti yaptığınız sürenin bedelini bize geri ödeyin dediğimizde reddettiniz.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  15:50

  Sayın Abonemiz,

  2174260 nolu şikayetinize istinaden 16.12.2013 tarihinde tarafınızla iletişime geçilmiş olup ulaşım sağlanamamıştır.Sistemsel kontrolleriniz sağlandığında an itibariyle bölgenizdeki genel arızanın sonuçlandığı görülmekte olup hizmetleriniz aktif konumdadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.