Uydunet İnternetimde Tamir Sonrası Kesintiler Mevcut!

Mehmet K. |

10 mb hızında Uydunet internet kullanıyorum, daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum fakat şöyle bir şey var, yan apartmanlardaki komşuların kablosuz sinyalleri daha yüksek geliyor benim modemimden. Genelde odamda 1 ya da 2 diş kullanabiliyorum, kullanırken de modemle bağlantım kesiliyor tekrar bağlanıyorum, bazen bağlanamıyorum.

2 defa arıza kaydı bıraktım, eve servis geldi fakat aynı sorunlar devam ediyor. Müşteri temsilcisine soruyorum sinyal sorununuz var diyor. Bu tamirci ne diye geldi o zaman? Ya da madem modemleriniz kötü neden dağıtıyorsunuz hala?

Aynı firmaya mı bağlı bilmiyorum fakat aynı kesilmeler Teledünya'da da oluşuyor. Örneğin şu an yayın yok. Hizmet bu kadar kalitesiz olabilirdi sanırım.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  13:41

  Sayın Abonemiz,

  2030646 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrol yapılmış olup ekiplerimiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • 25 Eylül
  13:27

  Sayın Abonemiz,

  2030646 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla