08 Temmuz 2015

Uydunet İnternetim Yok, Servis Görevlisi Modemi Kırdı!

Mayıs ayında servis görevlisi annem evde iken bir arıza kaydı talebi üzerine evimize geliyor ve tamir etme vaadi ile modemin bozuk olduğunu söyleyip açıyor. Nitekim bir şeyler yapıyor ve tam giderken kapıda yakalıyorum kendisini. Modemde sıkıntı olduğunu, hallettiğini söylüyor. Modemin olduğu bölgeyi hiç ellemediğimizden 1 hafta sonra farkediyoruz ki modem kırılarak açılmış.

Bir süre daha modemde sıkıntı olmadığından kullanıyoruz fakat internet çok sık gidip geldiği için tekrar servis istiyoruz. Gelen servis modemin bozuk ve kırık olduğunu değişmesi gerektiğini söylüyor ama garantiden çıktığı için değişmiyor. Kayıt bırakıyoruz dönen olmuyor. 27 Haziran'dan beri internetimiz yok, mağduruz!

Seçil 222 Okunma

Cevaplar

 • Seçil 20 Temmuz 2015

  Ben sizlere Mayıs ayında gelen teknik elemanın profilini tarif etmek zorunda bile değilken tarifte bulunuyorum fakat siz bu kişinin sizlerle çalışmadığını söylüyorsunuz. Bana mayıs ayında bir servis geliyor ve kayıtlarda da gelmiş olduğunu görebiliyorsunuz ama kişinin kendisini bulamadığınız için bozulan modemden ben sorumlu oluyorum. Bu durumda ben de gerekli mecralara şikayette bulunup gerekirse tüm haklarımı savunma sebebi ile gerekli tüm kurumlara sizleri şikayet edeceğimi bildirmek isterim. İnsanlara lütfen hakaret eder gibi öyle bir kişi yok demeyiniz. Hayal görmüşüm gibi bir uslup ile bu şekilde konuşmanız hiç ama hiç hoş değil. Sevgiler

 • Kablo Net Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3362135 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan incelemeler neticesinde 17-05-2015 tarihinde arıza için adresinize gelen personelin daire içi bağlantıları düzeltilmiş bilgisinin sisteme girildiği, 27.06.2015 tarihinde bırakmış olduğunuz arıza kaydınızda, gelen ekibe önceki gelen kişinin modemi kırdığını beyan ettiğiniz,her iki tarih arasında 1,5 aylık bir süre farkının bulunduğu, Arıza ekiplerimiz modemi açarak işlem gerçekleştirmemekte olup,tarif ettiğiniz kişinin personeller arasında olmadığı belirtilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi08 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3362135 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi08 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3362135 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön