27 Nisan 2013

Uydunet İnternetim Sürekli Kesiliyor ve Çok Yavaş!

Uydunet internette sürekli kesintiler yaşıyorum. Bunun yüzünden kaç kere projelerim yarım kaldı, zamanında yetiştiremedim. Daha önce defalarca aradım, bağlantılarım ve modemim kontrol edildi hiçbir sorun gözükmüyor ama sürekli kopmalar yaşıyorum. Ayrıca internet her zaman çok yavaş. Youtube'da müzik bile dinleyemiyorum.

Dizi bile izleyemiyorum. Benim 24 ay taahütüm olduğu için üyeliği iptal edemiyordum fakat artık yeter! Ben kesintisiz, sınırsız internet için taahüt verdim fakat sorun yaşıyorum. Üyeliğimin iptalini istiyorum. Ayrıca modemi iade edip, bu zamana kadar ödediğim modem aidatlarının da iadesini istiyorum. Gerekirse tüketici haklarını kullanarak dava açacağım, bu parayı alacağım.

Hasan 72 Okunma

Cevaplar

 • Hasan 04 Mayıs 2013

  Başlattığınız işlemleri detaylı olarak burada yayınlamanızı istiyorum. Kopyala yapıştır herkese aynı şeyi yazıyorsunuz. Bir hafta oldu hala hiçbir talebim yerine getirilmedi. Eğer siz benim üyeliğimi iptal etmezseniz ben hakkımı savunmak için her kanalı kullanacağım.

 • Kablo Net Temsilcisi28 Nisan 2013

  Sayın Abonemiz; 1766470 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede gerekli bilgiler aktarılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz Saygılarımızla

 • Hasan 27 Nisan 2013

  Bekliyorum sonucu buraya yazacağım. Böyle yazıp hiçbir şey yapmamakla olmaz.

 • Kablo Net Temsilcisi27 Nisan 2013

  Sayın Abonemiz; 1766470 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön