15 Nisan 2013

Uydunet İnternetim Çok Yavaş!

Uydunet abonesiyim. 20 mps hız ile youtube'dan bir videoyu dahi takılmadan seyredemiyordum. Uydunet'in 100 mps e kadar 100 gb kota 99 tl lik kampanyasından faydalanıp aboneliğimin hızını artırdım (yaklaşık 4 gün önce). Baktım değişen bir şey yok. Söyledikleri siteden hem kablolu hem kablosuz olarak hız testi yaptım.

25 mps yi geçemedim. Aradım bir yetkili yönlendirdiler. Yetkili yanında getirdiği bilgisayar ile bir deneme benim aldığım 25 mps netice çıktı.

Sonra "test" bilgisayarı dedikleri ne özelliği varsa mucize bir laptop daha getirdiler onunla nasıl olduysa netice alındı. Basit bir mail biz netice aldık. Uydu netten başında beri hiç memnun kalmadım. şikayetçiyim. Sorunumu çözmediler.

Ahmet 103 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet15 Nisan 2013

    ilk gelen arkadaş elindeki test bilgisayarıyla benim bilgisayarın hızına ulaşıyor. sonra aynı arkadaş başka bir test bilgisayarı getiriyor. bu bilgisayar nasıl bir özelliğe sahipse(!) netice çok yüksek çıkıyor. buradan şu çıkıyor normal bir insanın evindeki bilgisayarlar ile 100 mps alınma şansı yok. sonuç istediği hizmeti alamayan ve 1 hafta boyunca oyalanan telefonda olumsuz cevap verdiğiniz eski hızıma geri dönme talebime şikayetvar a yazınca u dönüşü yapmanız...gerçi bu dediğinizede şu an inanmıyorum. fatura gelince durum ortaya çıkacak...

  • Kablo Net Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1742442 nolu şikayetiniz ile ilgili daha önce adresinizde test bilgisayarı ile yapılan kontrollerde ideal hız aralığına ulaşıldığı görülmüştür.Talebiniz üzerine yetkili birimimiz tarafından tarife değişim işleminiz geri alınmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1742442 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön