Uydunet İnternete Bağlanamıyoruz.

Leda K. |

3 gündür Uydunet internet bağlantımız kesik. müşteri hizmetlerine arıza kaydı bildirdik. 3 gündür teknik ekip geleceğini bildirdiler ancak hiçbir şekilde bildirdikleri saat içerisinde gelmediler. 3. gün 3 kez aradık ilkinde genel sıkıntının devam ettiği 2.cisinde kabloların değiştirildiğini 3. sündende sorunun 2 gün önce çözüldüğü bizim sahip olduğumuz hatta sıkıntı olduğu söylenildi.

Yurt dışında hastamız olduğunu ve durumun aciliyetini bildirmemize rağmen bu 3 gün içerisinde hiçbir şekilde bir bakım çalışması olmamıştır. Eğer gün içerisinde saat 14:00'e kadar bir teknik ekip yönlendirilmemesi durumunda tüm müşteri haklarımı kullanacağımı bilginize sunar gereğinin yapılmasını acilen arz ederim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Leda K.
  31 Temmuz
  09:26

  1 Haftayı geçti hala internetim çalışmıyor. demekki çalışmalar yetersiz. yada personel yetersiz.

 • 28 Temmuz
  17:03

  Sayın Abonemiz;

  2591962 nolu şikâyetiniz ile ilgili oluşturulan arıza kaydınızın neticesinde bölgenizdeki iyileştirme çalışmalarından kaynaklı sorun olduğu bu nedenle bireysel olarak müdahale edilemediği görülmektedir.

  Bölgenizdeki iyileştirme çalışmalarının bitmesi ile birlikte, bireysel olarak yaşamış olduğunuz sorunun devamı halinde tarafımızla irtibata geçmeniz rica olunur.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 26 Temmuz
  13:30

  Sayın Abonemiz;

  2591962 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek arıza kaydınız oluşturulmuştur.

  Saygılarımızla.

 • 26 Temmuz
  13:12

  Sayın Abonemiz;

  2591962 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.