Uydunet İnternete Bağlanamıyorum!

Işılay T. |

Eylül ayından beri Uydunet kullanmaktayım fakat bu süre içerisinde hiçbir zaman düzenli olarak internete bağlanamadım. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama ve evime servis gelmesine rağmen bu sorun çözülemedi.

En son sinyal fazla geliyor denerek sinyal ayrıştırıcı takıldı fakat sorun hala devam etmektedir. Sayenizde günümüzde artık temel ihtiyaç haline gelen internet hizmetini alamamaktayım. Sorun her ne ise bir an önce çözülmesini istiyorum!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  11:19

  Sayın Abonemiz,

  3036577 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 11 Şubat
  13:05

  Sayın Abonemiz,

  3036577 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • Işılay T.
  10 Şubat
  19:30

  İlgilenecegiz diye robot mesaj atıyorsunuz ama gün boyu ne arayan oldu ne de sorun cozuldu. Sorunun cozulmesi için daha nerelere başvurmam gerek?

 • 10 Şubat
  10:36

  Sayın Abonemiz;

  3036577 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.