Uydunet İnternet'e Bağlanamıyorum.

Mustafa K. |

Yaklaşık 1 haftadır interneti kullanamadım desem yeridir, 1 haftadır düzenli müşteri hizmetlerini arıyorum ve bana arıza var gün içinde düzeltilecektir diyor 25 mbps netim olmasına rağmen kullanamıyoruz arıza varsa 1-2 günde düzeltirsiniz 1 hafta süren arızanın sebebini çok merak ettim. Faturaya gelince çok iyi almasını biliyorsunuz zaten bu arıza yarına kadar giderilmezse üyeliğimi iptal ettireceğim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  09:23

  Sayın Abonemiz;

  3723543 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir.

  Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır.


  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 15 Eylül
  09:21

  Sayın Abonemiz;

  3723543 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.