15 Eylül 2015

Uydunet İnternet'e Bağlanamıyorum.

Yaklaşık 1 haftadır interneti kullanamadım desem yeridir, 1 haftadır düzenli müşteri hizmetlerini arıyorum ve bana arıza var gün içinde düzeltilecektir diyor 25 mbps netim olmasına rağmen kullanamıyoruz arıza varsa 1-2 günde düzeltirsiniz 1 hafta süren arızanın sebebini çok merak ettim. Faturaya gelince çok iyi almasını biliyorsunuz zaten bu arıza yarına kadar giderilmezse üyeliğimi iptal ettireceğim.

Mustafa 95 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi15 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3723543 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi15 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3723543 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön