10 Nisan 2013

Uydunet İnternete Bağlanamıyorum!

Uydu neti aldığımızdan beri internette sorun yaşıyoruz. Servis geldiğinde sorunun bilgisayarlarda olduğunu ve bilgisayar servisine göstermemizi söyledi. Bilgisayar servisi bilgisayarlarda sorun olmadığını modemin arızalı olduğunu değiştirtmemiz gerektiğini söyledi. Bunuda aynen servis görevlisi ile bilgisayar servisini görüştürerek beyan ettik.

Gelen uydu net servisi bunu kabul etmediği gibi çok kötü davranarak çekip gitti. 444 lü numaraya şikayette bulunduğumuzda da evimizde 6-7 adet bilgisayar varmış sorunluymuşuz gelmiyeceklerini söylediklerini söyledi. Bizim evimizdeki bilgisayar sayısı kimseyi ilgilendirmez ama 2 tane bilgisayarımız var. Sabahtan beri internet yok ve ilgilenende yok.

Şenay 267 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın abonemiz; 1734610 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1734610 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön