22 Ocak 2015

Uydunet İnternet'e Bağlanamıyorsunuz.

Internet'imi Uydunet'te geçirdiğim günden beri sürekli bağlantı problemi yaşıyorum. Ankara'nın merkezinde "Emek" sürekli sistemsel sorun sebebi ile çileden çıkıyorum. Sürekli yaşadığım bu probleme çözüm için gelecek teknik servis kendilerinin sundukları saat aralığında gelebiliyor yani İnternet ücretini ödüyorsunuz hizmet alamıyorsunuz bide bunların cabası teknik servis içinde bütün gün evde beklemeniz gerekiyor. Asla üye olmayın paranızı sokağa atıp bir dünya da stres olursunuz.

Suhan 343 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi26 Ocak 2015

    Sayın Abonemiz; 2994759 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup; şikayete sebep olan arızanın giderilmiş olduğu ve tarafınızla irtibata halinde olunan dönemde tekrarlamadığı teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi23 Ocak 2015

    Sayın Abonemiz; 2994759 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup; bağlantı ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmadığını belirtmeniz üzerine hattınız ile ilgili memnuniyet için gerekli takibin devam edeceği ve önümüzdeki süreç aralığında arızanın giderildiğinin teyidinin yapılabilmesi için geri dönüş sağlanacağı bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi22 Ocak 2015

    Sayın Abonemiz; 2994759 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön