12 Nisan 2013

Uydunet İnternet Yok, Teknik Destek Sıfır!

Telefondaki kişiler bilgisiz ve teknik destek konusunda yetersiz! Akşama ekip istiyorsunuz, sabah geliyorlar! Akşam 5'ten önce ararsanız aksama yazılırsınız diyorlar, 5e doğru aranınca da önce modeminizin yanında olmanız lazım diyorlar. Kapatacağım o zaman bir hafta olmadı bu benim tüketici hakkım diyorum!

Telefonda saniyelerce susup çözümsüzlük üretiyorlar. Kapatırsam da kullanamadığım günlere istinaden fatura ödeyecekmişim! Modemin sinyal gücü ful, bilgisayar sorunsuz, her türlü başka sağlayıcıdan hem telefon hem laptop bağlanabilirken UYDUNET'e niye bağlanamıyor?Fiyasko hizmete ve bu şikayete de yazılacak olan çözüm üretmeyen o otomatik cevaplarına da.

Tuba 41 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi14 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1738515 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. Müsait olduğunuz zaman dilimlerini [email protected] iletişim adresinden tarafımıza iletmeniz durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1738515 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön